LABIJAK AUTO LAMA

Autoryzowany Dealer CITROËN Poznań
salon, serwis, oryginalne części i akcesoria


Samochody nowe CITROËN

Od 1996 roku jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem oraz Autoryzowaną Stacją Obsługi marki CITROËN. Jesteśmy jednym z największych i najstarszych dealerów tej marki w Polsce. Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów.

Skonfiguruj swój samochód

Usiądź w wygodnym fotelu przy filiżance kawy i zamów samochód skonfigurowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Nasi wykwalifikowani Doradcy pomogą w doborze wszystkich elementów. Już po kilku minutach zobaczysz wizualizację Twojego wymarzonego Citroena.

Centrum DS

Jesteśmy dystrybutorem ekskluzywnej linii produktów DS, która urzeka wspaniałym wzornictwem i najwyższą jakością materiałów. Zapraszamy klientów poszukujących auta wyróżniającego się pod względem stylistyki, jakości wykonania, przyjemności jazdy i wyrafinowane elegancji.

Citroën Business Center

Nasze salony należą do sieci Citroen Business Center, co wiąże się z gwarancją najwyższych standardów współpracy z klientami korporacyjnymi dysponującymi duży park pojazdów służbowych. Dzięki dużej ilości aut zastępczych jesteśmy w stanie zapewnić mobilność każdej floty. Oferujemy atrakcyjne warunki obsługi serwisowej.

Citroën Business indywidualnie traktuje swoich klientów instytucjonalnych, stawiając na bezpośredni kontakt. Dlatego też – niezależnie od wielkości Państwa firmy – wykwalifikowani Doradcy z działu handlowego i serwisu pomogą w sprawach dotyczących floty.

Monika Żuchowska

Doradca Klienta Business Center / Salon

e-mail: m.zuchowska@labijakautolama.pl
tel: 61 830 20 04 tel kom: 607 176 265


Karta Klienta Citroen

Zostań Klientem VIP

Jednym z ważniejszych parametrów, które każdy kupujący auto powinien wziąć pod uwagę - oczywiście obok ceny auta - jest koszt jego eksploatacji i serwisowania.

Klienci, którzy decydują się na zakup nowego CITROËNa w naszym salonie otrzymują KARTĘ KLIENTA, dzięki której mogą obniżyć koszty usług serwisowych aż do -20%.

To bardzo ważny argument, ponieważ w dłuższej perspektywie pozwala zaoszczędzić kupującemu zdecydowanie więcej, niż parę złotych upustu, które oferuje "tani" dealer z drugiego krańca Polski.

Jeżeli potrafisz liczyć swoje pieniądze, z pewnością zdecydujesz się na zakup auta w naszym salonie.


Skup samochodów używanych

Przyjmiemy Twój samochód w rozliczeniu. Prowadzimy skup samochodów używanych za gotówkę. Bezpłatnie przeprowadzimy ocenę stanu technicznego Twojego auta i zaproponujemy korzystne warunki odkupu. Załatwiamy wszystkie formalności i pomagamy w spłacie kredytu lub leasingu. W przypadku pozostawienia auta w rozliczeniu za samochód nowy oferujemy dodatkowe premie i bonusy aż do 8.000 zł.

Kredyt, leasing, najem i ubezpieczenie

U nas załatwisz wszystkie formalności związane z finansowaniem i ubezpieczeniem pojazdu. Współpracujemy z najlepszymi bankami i ubezpieczycielami dzięki czemu pomożemy wybrać najkorzystniejszą formę finansowania.

Obsługa samochodów wszystkich marek

Oprócz autoryzowanych serwisów Citroen i Hyundai prowadzimy BOSCH Serwis. Dysponujemy dokumentacją serwisową wszystkich marek, dzięki czemu możemy wykonywać przeglądy gwarancyjne i naprawy zgodnie z wymogami producentów. Pamiętaj - przeglądy wykonywane w BOSCH SERWIS nie powodują utraty gwarancji.Poznań - Suchy Las
Złotniki, ul. Obornicka 4
tel. 61 6507300

  • sprzedaż samochodów nowych
  • samochody używane z gwarancją
  • ASO Citroen

Poznań - Dębiec
ul. Nizinna 21
tel. 61 8302004

  • sprzedaż samochodów nowych
  • centrum DS
  • ASO Citroen
  • serwis BOSCH

Piła
ul. Bydgoska 139
tel. 67 2146137

  • Autoryzowany Serwis Citroen
  • serwis BOSCH

Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu w następujących godzinach:
pon - piątek:   9:00 - 18:00
sobota:   9:00 - 14:00
niedziela:   10:00 - 14:00

Dla Państwa wygody nasz salon w Złotnikach otwarty jest również w niedzielę. Serdecznie zapraszamy!


Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania dotyczące naszej oferty.

Proszę o kontakt telefoniczny: 607 173 366
lub mailowy:

Jeżeli w poniższym formularzu wpiszesz swój nr telefonu - oddzwonię możliwie najszybciej.


Tomasz Niezborała - Dyrektor dz. Sprzedaży

Odwiedź nas na Google+

© 2015 LABIJAK AUTO LAMA :: Nota prawna