Hyundai Logo flat

LABIJAK AUTO LAMA
Autoryzowany Serwis Hyundai Poznań

Poznań - Dębiec, ul. Nizinna 21
tel. 61 8302004Wybierz HYUNDAI Labijak Auto Lama

Marka LABIJAK związana jest z branżą motoryzacyjną już do lat 50-tych ubiegłego stulecia - produkując m.in. podzespoły do legendy polskiej motoryzacji - samochodu Warszawa.
Przez ostatnie 20 lat współpracowaliśmy wieloma koncernami motoryzacyjnymi. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Serwisem marek HYUNDAI, CITROEN i DS. Jako serwis BOSCH posiadamy dostęp do dokumentacji serwisowej wszystkich marek, co umożliwia nam wykonywanie napraw zgodnie z wytycznymi producenta. Dziesiątki tysięcy klientów doceniło już naszą fachowość i rzetelność.

Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni ale również największe firmy działające w Polsce. Realizowaliśmy kontrakty flotowe z takimi firmami jak Orange (TPSA), Żywiec, PKP, Poczta Polska, Astra, Knorr, BZ WBK, Lasy Państwowe, Nivea Polska, Enea, Aquanet, BNP Paribas, Lisner - by wymienić tylko niektórych.Zostań Klientem VIP

Najwyższa jakość obsługi wcale nie musi zbyt wiele kosztować.

Dla naszych stałych klientów oferujemy karty rabatowe VIP, dzięki którym mogą oni obniżyć koszt usługi serwisowej aż o 20%. Klienci VIP korzystają również z wielu innych przywilejów jak skrócone terminy oczekiwania na przegląd czy darmowe przechowanie opon.

Posiadaczom wybranych modeli oferujemy usługę Home to Home oraz darmowe aktualizacje map w nawigacji fabrycznej.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak dołączyć do grona klientów otrzymujących najwyższą jakość w korzystnej cenie.

Wybieram ASO czyli dlaczego warto wybrać Autoryzowany Serwis

O korzyściach korzystania z Autoryzowanych Serwisów nie trzeba przekonywać żadnego posiadacza samochodu. "Serwisowany w ASO" to hasło, które bardzo podnosi wartość Twojego auta w momencie jego sprzedaży. To także gwarancja, że do napraw wykorzystano najwyższej jakości części zamienne, a o Twój pojazd dbali wykwalifikowani mechanicy regularnie szkoleni przez producenta.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia mini-strony: WYBIERAM ASO na której wymieniliśmy 10 najważniejszych korzyści płynących z obsługi samochodu w Autoryzowanym Serwisie.

Polecamy też Państwa uwadze raport opublikowany przez największy Polski portal ogłoszeń motoryzacyjnych otomoto.pl. Z przeprowadzonego badania wynika, że średnia cena pojazdu serwisowanego ASO była wyższa od ceny pojazdu naprawianego w warsztacie niezależnym aż o 11%.
Dla marki Hyundai w przypadku modelu SantaFe z rocznika 2009 korzyść z ASO wyniosła blisko 8.000zł! (średnia z przebadanych 54 ofert). Nadal masz wątpliwości?

Pełną wersję raportu możesz pobrać tutajKONTAKT

Poznań, ul. Nizinna 21

telefon ogólny: 61 830 20 04

telefon do serwisu: 61 8303 975

kierownik serwisu: 601 836 832

Nasz salon i serwis zlokalizowany jest w zachodniej części Poznania, w dzielnicy Dębiec/Świerczewo. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. Niedaleko znajduje się galeria handlowa Panorama. W ciągu 10 minut można dojechać do Targów Poznańskich i Dworca Centralnego.


Godziny otwarcia

Zapraszamy do naszego salonu i serwisu:

poniedziałek-piątek 8:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00


Odwiedź nas na Google+

© 2015 LABIJAK AUTO LAMA :: Nota prawna