Największy SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH w Poznaniu

Kupując samochód używany nie jesteś skazany na oglądanie samochodów "pod chmurką" w przydrożnym komisie. Zapraszamy do naszego salonu, gdzie w komfortowych warunkach zapoznasz się z naszą ofertą. Nasz salon spełnia najwyższe standardy Autoryzowanego Dealera.

Współpracujemy z najlepszymi bankami, firmami leasingowymi i ubezpieczeniowymi. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowania zakupu auta. Nasz specjalista ds finansów pomoże Państwu wybrać najkorzystniejsze warunki kredytu i ubezpieczenia pojazdu.

Oferujemy duży wybór samochodów używanych wszystkich marek. Przyjmiemy Twoje auto w rozliczeniu. Na miejscu dokonamy oględzin i wyceny. Prowadzimy również skup samochodów za gotówkę.


SAMOCHODY UŻYWANE Z GWARANCJĄ

Każdy samochód używany sprzedawany w naszym komisie przechodzi szczegółowe badanie stanu technicznego oraz historii napraw. Wybrane pojazdy oferujemy z gwarancją SELECT. Do pojazdów objętych gwarancją wystawiany jest certyfikat DEKRA. W procesie certyfikacji badanych jest aż 150 punktów kontrolnych.

W przypadku zakupu auta z gwarancją w programie SELECT:

  • gwarantujemy usunięcie usterek bez dodatkowych opłat
  • gwarantujemy pakiet pomocy Assistance na terenie Unii Europejskiej 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
  • w razie potrzeby oferujemy samochód zastępczy na czas naprawy
  • oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji

Nasze adresy

Salon i ASO Citroen
ASO Hyundai
BOSCH Serwis

61-424 Poznań
ul. Nizinna 21
tel. 61 830 20 04
Poznań-Dębiec, Świerczewo, niedaleko CH Panorama. Jadąc z Poznania na Wrocław zjedź w lewo na wiadukcie za Cermagiem.

Zapraszamy w godzinach

pon. - pt. od 8:00 do 18:00
sobota od 9:00 do 14:00

UWAGA!
Salon samochodów używanych w Złotnikach otwarty jest również w NIEDZIELĘ w godzinach 10:00 do 16:00. Serdecznie zapraszamy!Szukasz innego auta? Nie ma problemu. Prosimy o kontakt. Nasz doradca oddzwoni do Ciebie i przeprowadzi przeprowadzi krótką ankietę. Współpracujemy z wieloma firmami od których odkupujemy pojazdy. Znajdziemy auto, którego poszukujesz!


© 2015 LABIJAK AUTO LAMA :: Nota prawna