Pracuj w Labijak Auto Lama

Prowadzimy obecnie rekrutację na wymienione poniżej stanowiska. Prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w wersji elektronicznej na adres lub na adres mailowy podany w treści ogłoszenia.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli z pozwoleniem na przetwarzanie danych osobowych. Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy przesłanych lub powierzonych dokumentów.

DORADCA KLIENTA w salonie samochodów nowych CITROËN

Obowiązki:
sprzedaż samochodów osobowych oraz użytkowych dostawczych, sporządzanie ofert, aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, dbanie o godny wizerunek Firmy.
Oczekujemy:
pełnego zaangażowania i pracowitości, orientacji na cel i ich realizację, komunikatywności i rozwiniętych zdolności negocjacyjnych, nastawienia na sukces (samodzielności) i wysokiej motywacji do pracy, (znajomość skutecznych technik i metod pozyskiwania Klientów będzie dodatkowym atutem). Umiejętności obsługi komputera (w tym podstawowe programy pakietu MS Office), prawa jazdy kategorii B.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system wynagradzania w oparciu o wyniki, niezbędne narzędzia pracy.

Poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy Klienta do salonu Citroen w Złotnikach.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zatrudnimy GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO w salonie Hyundai w Poznaniu, ul. Nizinna 21.

Wymagania:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:

PRACA DLA PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH w salonie samochodów nowych CITROEN I HYUNDAI

Poszukujemy pracowników młodocianych celu przygotowania do zawodu: elektormechanik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych. Możliwość pracy w miejscowości: Złotniki, Piła, Poznań
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Panią Moniką Rakoczy: 697 224 179

Zatrudnimy MECHANIKA SAMOCHODOWEGO w ASO CITROEN w Złonikach, ul. Obornicka 4. Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat.

Wymagania:

Oferujemy umowę o pracę oraz motywujący system premiowy.

Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy:

Zatrudnimy MECHANIKA SAMOCHODOWEGO w ASO HYUNDAI w Poznaniu, ul. Nizinna 21. Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat.

Wymagania:

DORADCA KLIENTA w salonie samochodów nowych HYUNDAI

Poszukujemy pracowników na stanowisko Doradcy Klienta do salonu HYUNDAI w Poznaniu, ul. Nizinna 21.

Prosimy o kontakt

62-002 Poznań - Suchy Las,
Złotniki, ul. Obornicka 4
tel. 61 6507300
61-424 Poznań,
ul. Nizinna 21
tel. 61 8302004
64-920 Piła,
ul. Bydgoska 139
tel. 67 214 61 37