Autoryzowany Serwis marek HYUNDAI i CITROËN
naprawy mechaniczne, blacharskie, gwarancyjne, oryginalne części i akcesoria


Autoryzowany Serwis w cenie warsztatu "niezależnego"? Tak, u nas to możliwe! Nie musisz przywozić do nas części kupionych w hurtowniach motoryzacyjnych. Zamów je u nas w tej samej cenie, a dodatkowo dostaniesz gwarancję na ich montaż.


Loteria Total Cactus

Odwiedź nasz seriws Labijak Auto Lama sp. z o.o. w Złotnikach (koło Suchego Lasu) i odbierze swój rabat na usługi serwisowe. Jeśli nie posiadasz jeszcze karty rabatowej zapytaj o nią obsługę serwisu. Pamiętaj im częściej korzystasz z naszych usług tym większy rabat otrzymujesz!
O szczegóły promocji pytaj w naszym serwisie lub sprawdź na stronie labijakautolama.pl/serwis-rabat

Oryginalne części w najniższych cenach

Jeżeli decydujesz się na wizytę w naszym Autoryzowanym Serwisie, to zależy Ci na tym, aby do naprawy użyto oryginalnych części zamiennych. Znamy wiele sposobów, dzięki którym możemy oferować najwyższą jakość oryginałów przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Posiadamy w sprzedaży regenerowane fabrycznie, oryginalne części z gamy SECOIA. Wraz z najwyższą jakością otrzymujesz niższe koszty zakupu a przy okazji dbasz o środowisko.

Posiadaczy starszych modeli zainteresują z pewnością zamienniki EUROREPAR, które zostały zweryfikowane przez dział techniczny importera jako tania alternatywa części orginalnych. Na wszystkie części zamienne EUROREPAR udzielamy rocznej gwarancji.

Sprawdź nasze promocje

Nasze serwisy oferują szereg sezonowych promocji. Oferujemy 20% rabatu na wymianę oleju z filtrem, klocków, tarcz, zestawu rozrządu, wymianę amortyzatorów, 15% rabatu na letnie opony, specjalne ceny na felgi i kołpaki...

Przyjedź do naszego serwisu i sprawdź stan techniczny Twojego auta. Za jedyne 50 zł sprawdzimy stan akumulatora, płynów, zawieszenia, układu hamulcowego i wydechowego. Jeżeli zdecydujesz się na usunięcie usterek w naszym serwisie - nie zapłacisz nic za przegląd i mycie Twojego auta.

Sprawdź pozostałe promocje w dziale CZĘŚCI

ASO Poznań ASO Poznań

Twój samochód został unieruchomiony w wyniku awarii(3) (4), przebicia opony, zgubienia czy kradzieży kluczyków, braku albo zatankowania nieodpowiedniego paliwa lub uległ wypadkowi?

Nie martw się. Nigdy nie jesteś sam.

Program AWARIA – WYPADEK CITROËN ASSISTANCE to bezpłatna opieka Assistance.


Dowiedz się więcej

 • Jeśli Twój CITROËN ma nie więcej niż osiem lat(1), w razie awarii(3)(4) lub wypadku drogowego jest objęty bezpłatną opieką Assistance(2).
 • Program obowiązuje na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od przebiegu samochodu.
 • Nie ma konieczności podpisywania dodatkowego kontraktu.
 • Nasi specjaliści naprawią lub odholują Twój samochód do najbliższego, uczestniczącego w programie, autoryzowanego serwisu Citroëna.
 • W ramach programu oferujemy samochód zastępczy BEZPŁATNIE(5)

Co oznacza określenie "samochód serwisowany w ASO"? Dla właścicieli samochodów to pewność, że obsługa i naprawy ich aut są dokonywane przez wyszkolonych fachowców, za pomocą specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego producenta. Dla tych, którzy myślą o sprzedaży swojego auta to możliwość uzyskania korzystniejszej ceny sprzedaży.

Nie rezygnuj z jakości ASO po okresie gwarancji. Dla użytkowników samochodów w wieku 4 lat i starszych stworzyliśmy specjalny program OFERTA WIEKU w ramach którego rabaty uzależnione są od wieku pojazdu.

Posiadacze aut cztero- i pięcioletnich uzyskają rabat w wysokości 20% natomiast posiadacze starszych aut otrzymają aż 25% rabatu!

  Przykładowe koszty operacji serwisowych w ramach programu OFERTA WIEKU:
 • wymiana klocków hamulcowych przednich w czteroletnim C3 - tylko 279 zł
 • wymiana łącznika stabilizatora w sześcioletnim C5 - tylko 169 zł

Zadzwoń do nas i poproś o wycenę naprawy Twojego auta.

Oferta Wieku Citroen

Citroën Business indywidualnie traktuje swoich klientów instytucjonalnych, stawiając na bezpośredni kontakt. Dlatego też – niezależnie od wielkości Państwa firmy – wykwalifikowani Doradcy z działu handlowego i serwisu pomogą w sprawach dotyczących floty.

Tomasz Jałowica

Doradca ds. Serwisu Business Center / Serwis

e-mail: t.jalowica@labijakautolama.pl
tel: 61 650 73 00 wew: 9 tel kom: 697 224 186

Umów wizytę już dziś! W zakładce KONTAKT znajdziesz mapki ze wskazówkami dojazdu do naszych serwisów.

Jeszcze się wahasz? Czy wiesz, że w naszych serwisach czeka na Ciebie:

 • dzbanek aromatycznej, świeżo parzonej kawy (oczywiście gratis, a nie z automatu za 2zł)
 • tv satelitarna
 • świeża prasa
 • wygodna poczekalnia z widokiem na halę naprawczą
 • doskonała obsługa
 • najlepsi mechanicy
 • A to wszystko w cenach takich, jakich spodziewasz się po warsztatach nieautoryzowanych!


  62-002 Poznań - Suchy Las,
  Złotniki, ul. Obornicka 4
  tel. 61 6507300
  61-424 Poznań,
  ul. Nizinna 21
  tel. 61 8302004
  64-920 Piła,
  ul. Bydgoska 139
  tel. 67 214 61 37

  Uwagi dodatkowe: Oferta nie dotyczy: samochodów użytkowanych w ramach wynajmu krótko- i długoterminowego, ambulansów, lekkich samochodów sanitarnych, samochodów do nauki jazdy, taksówek i innych samochodów wykorzystywanych do odpłatnego przewozu osób, pojazdów używanych w zawodach sportowych, karawanów, pojazdów kempingowych, pojazdów pomocy drogowej, pojazdów z przyczepami. (1) Oferta ważna do czasu jej odwołania. Osiem pierwszych lat eksploatacji samochodu, licząc od daty początku gwarancji. (2) Wyłączając koszty naprawy. (3) W przypadku awarii, pod warunkiem wykonania aktualnego przeglądu okresowego w ASO CITROËN. (4) Awaria mechaniczna, elektryczna lub elektroniczna (z wyjątkiem rozładowania akumulatora). Pozostałe przypadki unieruchomienia samochodu mogą być objęte usługą Assistance, jednak klient pokrywa związane z nią koszty we własnym zakresie. (5) Usługa oferowana maksymalnie na 2 dni, przez serwis, w którym samochód został przyjęty do naprawy.

  © 2015 LABIJAK AUTO LAMA :: Nota prawna